Україна не припинить поставки газу і електроенергії на непідконтрольні їй території Донецької і Луганської областей, але їх вартість буде компенсуватися з зарезервованих соціальних виплат і пенсій для жителів цих регіонів, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Вся сума неоплаченої електроенергії і газу, що поставляється Україною в Донецьк і Луганськ, буде взята з тих коштів, які ми зарезервували на соціальні виплати і пенсії. Це справедливо. Вся країна платить... в цих умовах ми допомагаємо Донбасу, але ми зобов'язані, відповідно, компенсувати цю суму коштів», - сказав він.
Він уточнив, що в середньому в місяць ці території споживають електроенергії на суму близько 700 млн грн, а за газ до кінця поточного року сума становитиме близько 2 млрд грн, повідомляє «УНІАН».

«У нас вистачає коштів більш ніж на півроку на те, щоб ті кошти, які не виплачені в якості компенсацій, пільг, субсидій, пенсій, були зараховані як оплата за газ і електроенергію», - додав глава уряду.

Як раніше повідомляв ForUm, Кабінет Міністрів відмовився фінансувати регіони на Донбасі, не підконтрольні українській владі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

17