Кабінет Міністрів України затвердив структуру військового резерву людських ресурсів, повідомляється на сайті уряду.

Це закріплено постановою уряду № 607 від 12 листопада 2014 року.

Зокрема, затверджена структура передбачає, що військовий резерв людських ресурсів складається з: резервістів, що у добровільному порядку уклали контракт на проходження служби у військовому резерві; військовозобов'язаних, які перебувають на військовому обліку у військових комісаріатах та у Центральному управлінні або регіональних органах Служби безпеки України; громадян і громадських об'єднань, які на добровільних засадах займаються діяльністю з підтримання обороноздатності держави.

Військовий резерв людських ресурсів поділяється за призначенням на: оперативний резерв; резерв посилення; громадський резерв.

Крім того, військовий резерв людських ресурсів у відповідності з військовим обліком підрозділяється за: категоріями запасу; розрядами за віком військовозобов'язаних; військово-обліковою спеціальністю; ступенем придатності до проходження військової служби; місцем перебування на військовому обліку; досвідом проходження військової служби.

Як раніше повідомляв ForUm, у Раді національної безпеки і оборони заявили 11 листопада, що потреби в четвертій хвилі мобілізації в Україні поки немає.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

94