Сьогодні українське військо здатне й готове захистити кордони нашої держави. Про це заявив Президент України Петро Порошенко на нараді з керівниками силових відомств, повідомили в його прес-службі.

«Ніяких підстав для паніки немає. Нами розроблені і за останні два місяці втілені в життя серйозні кроки з підготовки наших Збройних сил, інших підрозділів для захисту України», - сказав Глава держави.

«Якщо події почнуть розгортатися всупереч мирному плану, то українські Збройні сили сьогодні готові і здатні дати відсіч», - підкреслив Президент.

Він підкреслив, що Україна завжди відстоювала позицію мирного врегулювання ситуації на Донбасі і доклала максимум зусиль для того, щоб не допустити ескалації.

«Ми бачимо вирішення питання окремих районів Донецької та Луганської областей виключно політичним, мирним шляхом. Але сили і засоби для того, щоб захистити державу, у нас на сьогоднішній день є. Порох треба тримати сухим», - підкреслив Глава держави.

За словами Порошенка, для забезпечення потреб військових вітчизняна економіка працює за принципом «все для фронту, все для перемоги». За останній період, зазначив він, було докладено максимум зусиль для посилення та дооснащення військових у зоні АТО, було поставлено нову техніку, яка дозволить забезпечити ефективний і надійний захист України.

Нагадаємо, 19 вересня учасники Контактної групи з врегулювання ситуації в Україні підписали в Мінську меморандум, що передбачає припинення застосування зброї обома сторонами конфлікту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

44