Держдепартамент США висловив стурбованість польотами російських Військово-повітряних сил поблизу Північної Америки, які почастішали в останні місяці. З такою заявою виступила в четвер, 13 листопада, прес-секретар відомства Джен Псакі.

Вона наголосила, що Вашингтон визнає необхідність військових навчань, однак звертає увагу на дотримання міжнародних норм і гарантування безпеки повітряного сполучення.

«Навіть незважаючи на те, що досі справа не доходила до прямого воєнного протистояння, поєднання більш агресивної російської позиції та готовності Заходу проявити рішучість підвищує ризик ненавмисної ескалації і втрати контролю над ситуацією», - заявила Псакі, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на AFP.

Крім того, вона прокоментувала слова російського міністра оборони Сергія Шойгу про те, що ВПС РФ змушені виконувати тренувальні польоти у західній частині Атлантичного та східній частині Тихого океанів «у сформованій ситуації». За словами Псакі, США «не бачать особливих умов безпеки для подібної активності».

Нагадаємо, у складі Четвертого командування ВПС і ППО (Південний військовий округ) формується авіаційна дивізія, частини якої будуть базуватися в Криму.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1599 грн.
75