У вівторок, 11 листопада, співробітниками Державної прикордонної служби України були затримані троє громадян Грузії і молдаванин, які намагалися незаконно перетнути український кордон. Про це повідомляє прес-служба прикордонного відомства.

«Двох незаконних мігрантів виявили вчора вдень прикордонники відділу «Горонглаб» Мукачівського загону на Закарпатті. Через кілька хвилин правоохоронці зупинили чоловіків, які рухалися в бік державного кордону. Як з'ясувалося, у обох були відсутні документи. Також з їх слів стало відомо, що вони є громадянами Грузії», - йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, затриманих доставили в прикордонний підрозділ, де складено документи про адміністративні правопорушення.

Разом з тим ще двох порушників, які намагалися незаконно потрапити з Молдови в Україну, затримали прикордонники відділу «Степанівка» Білгород-Дністровського загону Одеської області.

«Оперативна група наздогнала і зупинила двох чоловіків у 30 метрах від держкордону між молдавським населеним пунктом Стара Андріяшівка та українським населеним пунктом Розалівка», - розповіли в прикордонному відомстві.

Причина спроби перетнути український кордон поза межами пункту пропуску громадянином Грузії та громадянином Молдови встановлюється.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские