Прокуратура Тернопільської області вимагає звільнити з посади заступника мера міста Чорткова, котрий не має вищої освіти.

Про це повідомляє прес-служба наглядового відомства.

«Суд задовольнив позов прокурора Чортківського району про повторний розгляд подання про скасування рішення сесії, на якій було призначено на посаду одного з заступників міського голови», - йдеться в повідомленні.

Встановлено, що 31 січня 2014 року сесією Чортківської міської ради прийнято рішення про призначення на посаду одного із заступників міського голови в порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», а саме - без проведення спеціальної перевірки наданих кандидатом на посаду дані.

Крім того, чиновник не надав письмової згоди на проведення зазначеної перевірки, а тому питання про призначення його на посаду не мало розглядатися.

Також чиновник призначений на посаду в порушення Закону України «Про державну службу», а саме - без відповідної освіти та підготовки.

Як наслідок, прокурор Чортківського району вніс подання органу місцевого самоврядування з вимогою скасувати вказане рішення сесії. Однак депутати на черговій сесії міської ради відхилили подання прокурора.

Прокурор району звернувся до суду з позовом про визнання незаконним та скасування зазначеного рішення сесії міської ради. Тернопільський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские