Прокуратура Тернопільської області вимагає звільнити з посади заступника мера міста Чорткова, котрий не має вищої освіти.

Про це повідомляє прес-служба наглядового відомства.

«Суд задовольнив позов прокурора Чортківського району про повторний розгляд подання про скасування рішення сесії, на якій було призначено на посаду одного з заступників міського голови», - йдеться в повідомленні.

Встановлено, що 31 січня 2014 року сесією Чортківської міської ради прийнято рішення про призначення на посаду одного із заступників міського голови в порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», а саме - без проведення спеціальної перевірки наданих кандидатом на посаду дані.

Крім того, чиновник не надав письмової згоди на проведення зазначеної перевірки, а тому питання про призначення його на посаду не мало розглядатися.

Також чиновник призначений на посаду в порушення Закону України «Про державну службу», а саме - без відповідної освіти та підготовки.

Як наслідок, прокурор Чортківського району вніс подання органу місцевого самоврядування з вимогою скасувати вказане рішення сесії. Однак депутати на черговій сесії міської ради відхилили подання прокурора.

Прокурор району звернувся до суду з позовом про визнання незаконним та скасування зазначеного рішення сесії міської ради. Тернопільський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом