Британська компанія Steel Mont Trading Ltd, щоб уникнути репутаційних ризиків має намір знизити постачання вугілля південноафриканського походження із запланованих базових 1 млн тонн до 0,5 млн тонн. Про це в ході прес-конференції заявив директор «Укрінтеренерго» Володимир Зіневич на прес-конференції в Києві у вівторок.

«У нас є підписана специфікація на 500 тис. тонн, більше трейдер не хоче з нами мати справу. Йому зараз доводиться вирішувати дуже складні репутаційні питання зі своїм банком, зі своїми іншими партнерами. Тому більше ніж 500 тис. я на сьогодні не бачу», - сказав він.

«У нас кожні 250 тис. тонн підписувалася окрема специфікація. Залежно від ситуації на ринку і наповнення вугіллям він міг бути зупинений в будь-який момент», - уточнив глава держпідприємства.

Зіневич також додав, що «Укрінтеренерго» продовжує переговори з різними компаніями, зокрема, в середу запланована зустріч з представниками RWE і E-On, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Переговори йдуть постійно, але чесно вам скажу - поки успіхів немає», - сказав він.

Нагадаємо, 9 листопада в Україну прибуло третє судно з вугіллям із ПАР.

Як раніше повідомляв ForUm, Україна має намір у період з жовтня 2014 року по січень 2015 року імпортувати з Південної Африки по 250 тис. тонн вугілля щомісяця.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.
21