Закон України «Про запобігання корупції» набуде чинності наприкінці квітня 2015 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України, роз'яснюючи особливості введення в дію положень цього закону.

У міністерстві нагадали, що закон був ухвалений Верховною Радою 14 жовтня 2014 року.

«Відповідно до пункту 1 розділу XIII «Прикінцеві положення» Закону України «Про запобігання корупції» він набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через шість місяців з дня набуття чинності. Цей закон був офіційно опублікований у виданні «Голос України» 25 жовтня 2014 року», - зазначили в прес-службі.

У зв'язку з цим, підкреслили у відомстві, положення закону, пов'язані з регулюванням суспільних відносин в антикорупційній сфері, будуть введені в дію 26 квітня 2015 року.

«Це правило поширюється і на пункт 3 про застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів; пункт 4 про втрату чинності законами «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про правила етичної поведінки»; пункт 5 зазначеного розділу, яким передбачено ряд змін до законодавчих актів», - йдеться в повідомленні Мін'юсту.

Таким чином, до 26 квітня в Україні застосовуватимуться чинні на сьогодні, антикорупційні закони.

Нагадаємо, 14 жовтня Верховна Рада України ухвалила низку антикорупційних законів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

12
Классические туфли мужские