У Вінницькій області зареєструвалися 5805 вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей, в окремих регіонах яких проводиться антитерористична операція. Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної державної адміністрації.

«На сьогодні в області проживає 5805 громадян з Донецької та Луганської областей, які офіційно звернулися і зареєструвалися в єдиній базі переміщених громадян», - йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби ОДА, з числа переселених громадян за отриманням соціальних виплат і пенсій звернулися 3834 людини, 3108 із них здійснюються виплати.

Разом із тим, згідно з повідомленням, з 2041 переселеної дитини - 284 визначені на навчання у дошкільних навчальних закладах; 190 студентів навчаються у вишах I-IV рівнів акредитації; 38 учнів проходять навчання у професійно-технічних закладах; для 1170 школярів, які тимчасово приїхали і проживають на території області (в сім'ях рідних і близьких), організований шкільний навчальний процес, у тому числі за місцем компактного проживання.

Крім цього в обладміністрації також зазначили, що з 2768 працездатних переселенців у центр зайнятості області звернулося 444 особи, з них 70 - працевлаштовані, 117 - призначено допомогу з безробіття.

У той же час в органи міграційної служби області за наданням різних видів адміністративних послуг звернулися 429 осіб, із них 33 особам відновлено документи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом