Перешкод для завезення української продукції на територію Криму немає, основними причинами повернення є порушення маркування, правила транспортування і термінів придатності, заявив заступник керівника управління Россільгоспнагляду по Криму і Севастополю Юрій Єпанов.

За його словами, самопроголошений кримський уряд у зв'язку з нестабільністю поставок через поромну переправу через погодні умови, а також щоб уникнути недопущення дефіциту продуктів харчування і підвищення цін звернулося з проханням дозволити українським підприємствам, навіть неатестованим, завозити свою продукцію в Крим.

«Сьогодні на кордоні ми пропускаємо всі підприємства України, стежимо за тим, щоб не було перефасовки. Основним пунктом вимоги у нас є можливість огляду автотранспорту та вантажів, які вони перевозять. Тому, якщо везуться з неатестованих підприємств, то доводиться моніторити повністю продукцію», - наводить слова Єпанова РИА «Новости».

Приміром, з 13 атестованих Россільгоспнаглядом українських підприємств, що виробляють молочну продукцію, у Крим здійснюють постачання 43.

На територію Криму, за словами Єпанова, не проходить від 12% до 14% вантажів, що  поставляються з України, причиною тому - комерційна складова, коли підприємці намагаються завезти в Крим більш дешеву продукцію, щоб отримати більше прибутку, при цьому якості товару не приділяється належної уваги.

Нагадаємо, в кінці жовтня Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) не пропустила в Крим з України дві партії української молочної продукції загальною вагою понад 23 тонни.

Також під заборону потрапляли свинина, яловичина, риба.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские