За попередніми даними, на 1 листопада обсяг міжнародних резервів скоротився на 23% і склав 12 млрд 587 млн дол. США в еквіваленті, повідомляється на офіційному сайті НБУ.

«Їхня динаміка в жовтні була обумовлена необхідністю підтримки НАК «Нафтогаз України» (майже 2 млрд. дол.) в частині виконання нею гарантованих державою зобов'язань за борговими цінними паперами, а також здійснення платежів за поставку природного газу від європейських постачальників», - йдеться в сообещнии.

Крім того, за інформацією НБУ, метою врівноваження валютного ринку України Національний банк України в жовтні активізував інтервенції з продажу іноземної валюти.

«При здійсненні інтервенцій за єдиним курсом їм було продано 985 млн дол., а на валютному аукціоні - 200 млн дол. Крім того, в жовтні були своєчасно здійснені платежі з погашення і обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті загальним обсягом 641 млн дол., у тому числі майже 233 млн дол. - Міжнародному валютному фонду.

Надходження на користь уряду від розміщення ОВДП в іноземній валюті склали 40 млн євро.

Нагадаємо, глава НБУ Валерія Гонтарева заявила про те, що регулятор має намір щоденно проводити голландський валютний аукціон, витрачаючи таким чином золотовалютні резерви. З цих же резервів Україна буде розплачуватися з «Газпромом» за постачання російського газу.

Золотовалютні резерви України за підсумками вересня 2014 р. склали 16 млрд 200,37 млн доларів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские