Київське «Динамо» обіграло данський «Ольборг» на своєму полі з рахунком 2:0 в матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи УЄФА.

Перший тайм зустрічі на НСК «Олімпійський» у четвер завершився без забитих голів. На 68-й хвилині господарі залишилися в меншості після вилучення за фол останньої надії австрійського захисника Олександра Драговича. Але вже через дві хвилини хорватський захисник Домагой Віда точно пробив головою після подачі кутового Андрієм Ярмоленко.

Надалі «Динамо» успішно утримувало здобуту перевагу, а в доданий час Олег Гусєв поставив остаточну крапку в матчі, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Після чотирьох турів «Динамо» набрало 9 очок, «Стяуа» - 7 очок, в активі «Ольборга» 6 пунктів, «Ріу Аве» займає останнє місце в групі з 1 балом.