Харківський «Металіст» зазнав четвертої поразки поспіль на груповому етапі Ліги Європи і втратив всі шанси на продовження боротьби в турнірі.

У четвер українська команда програла у Варшаві місцевій «Легії» з рахунком 1:2.

На 22-й хвилині рахунок відкрив красивим ударом через себе захисник «Металіста» Василь Кобін. На 29-й хвилині невдалою грою воротаря харків'ян Олександра Дишленковича скористався Марек Сагановскі і зрівняв рахунок. Перемогу «Легії» приніс на 84-й хвилині Ондрей Дуда, який забив єдиний і переможний м'яч у матчі двотижневої давності в Києві.

У ще одному матчі групи L бельгійський «Локерен» і турецький «Трабзонспор» зіграли внічию 1:1, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Після чотирьох турів «Легія» набрала 12 очок, «Трабзонспор» заробив 7 очок, «Локерен» - 4, а «Металіст» - 0. Таким чином, харків'яни втратили навіть теоретичні шанси посісти друге місце в групі і вийти в плей-офф.