В Україні потребують протезування 55 військовослужбовців, котрі постраждали в ході проведення антитерористичної операції. Про це, як повідомили Forum'у в прес-службі Глави держави, заявила радник Президента України Ольга Богомолець.

«З них - 46 військових Збройних сил, 2 прикордонники, 3 рятувальники та 4 військових Національної гвардії», - уточнила вона.

На переконання Богомолець, процес протезування військових із зони АТО мають контролювати волонтери.

«Для нас є надзвичайно важливим введення волонтерів у координаційні групи, які будуть займатися і відстежувати результати цього протезування, щоб уникнути корупційного використання виділених державою грошей, щоб вони контролювали якість виготовлення протезів і своєчасне та адекватне протезування», - сказала радник Президента.

Богомолець додала, що в середньому на одного потерпілого військовослужбовця із зони АТО виділяється близько 130 тис. гривень.

Як повідомляв ForUm, Президент Петро Порошенко підписав закон про внесення змін у Державний бюджет на 2014 рік, який дозволить профінансувати витрати на протезування тяжкопоранених учасників антитерористичної операції на сході України.

 

 

 

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/осень
2591 грн.