Генеральною прокуратурою України викрито факти розтрати бюджетних коштів посадовими особами Міністерства соціальної політики під час закупівлі обладнання для дітей-інвалідів протягом 2014 року, повідомили Forum'у в Управлінні зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГПУ.

Встановлено, що службовими особами відомства переможцем конкурсних торгів на закупівлю систем реабілітації для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, безпідставно було обрано підприємство, пропозиція якого не відповідала кваліфікаційним вимогам документації конкурсних торгів. З ним укладено договір закупівлі на загальну суму понад 24 млн грн.

У той же час, згідно з даними уповноважених органів застосування закупленої системи реабілітації дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, не передбачене.

За фактом розтрати службовими особами Мінсоцполітики коштів держбюджету в особливо великих розмірах, внесення в офіційні документи неправдивих відомостей, що спричинило заподіяння збитків державі на зазначену суму, Генеральною прокуратурою України 4 листопада цього року розпочато кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службова підробка) КК України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.