Донецький «Шахтар» завдав значної поразки білоруському БАТЕ в домашньому матчі групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2014-2015 років.

У першому таймі на 19-й хвилині рахунок у зустрічі відкрив капітан господарів Даріо Срна. На початку другого тайму відзначився Алекс Тейшейра. Через десять хвилин з пенальті забив Луїс Адріано. Він же в кінцівці матчу забив ще два голи, оформивши хет-трик.

У ще одному матчі групи H португальський «Порту» обіграв на виїзді з рахунком 2:0 іспанський «Атлетик», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Після чотирьох турів у цьому квартеті лідирує «Порту» з 10 набраними очками, «Шахтар» заробив 8 очок, БАТЕ - 3, «Атлетик» - 1.

Як повідомляв ForUm, 21 жовтня донецький «Шахтар» здобув впевнену перемогу на виїзді над білоруським БАТЕ з рахунком 7:0 в матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, встановивши по ходу матчу рекорд.