Національний банк України (НБУ) заборонив кредитно-депозитні операції у російських рублях на материковій території України. Текст відповідної постанови Правління Нацбанку від 3 листопада 2014 р. № 699 оприлюднений на сайті регулятора.

«Заборонити проведення на материковій території України таких операцій в російських рублях: залучення вкладів (депозитів) за договорами банківського вкладу (депозиту), в тому числі збільшення суми вкладу (депозиту), які були розміщені до набуття чинності закону («Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України»), а також пролонгація таких договорів; надання коштів у кредит (позика), у тому числі за кредитами овердрафт, а також шляхом пролонгації терміну користування кредитом (позикою) або його часткою за договором, укладеним до набуття чинності закону», - йдеться в постанові.

Нагадаємо, Національний банк України прирівняв жителів Криму до нерезидентів України. Текст відповідної постанови Правління Нацбанку від 3 листопада 2014 року № 699 оприлюднений на сайті регулятора.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

291