За фактом зникнення протоколів на окружній виборчій комісії №198 відкрито кримінальне провадження, повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю Управління МВС України в Черкаській області.

«Інформація про зникнення протоколів дільничних виборчих комісій з приміщення окружної виборчої комісії знайшла своє підтвердження», - заявили в міліції.

Співробітникам Смілянського міськвідділу надійшло повідомлення про те, що голова ОВК № 198 зник разом з чотирма протоколами дільничних виборчих комісій.

Під час проведення перевірки місцеперебування голови ОВК було встановлене.

«У Смілянському міськвідділі голова ОВК дав пояснення, після чого у присутності комісії відбувся перерахунок протоколів. Виявлено відсутність п'яти протоколів ДВК», - йдеться в повідомленні.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за ч. 3 ст. 158 Кримінального кодексу України (Викрадення чи приховування виборчої скриньки з бюлетенями або протоколу про підрахунок голосів виборців). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские