Київське «Динамо» обіграло з рахунком 3:0 на виїзді дніпропетровський «Дніпро» у матчі 10-го туру чемпіонату України з футболу і вийшло на перше місце в турнірній таблиці.

На 28-й хвилині рахунок у цій зустрічі відкрив голландський нападник столичної команди Джермейн Ленс ударом головою після подачі з флангу. На 40-й хвилині він асистував Андрієві Ярмоленку, який подвоїв результат. А наприкінці гри вже Ярмоленко вивів на ворота Артема Кравця і той встановив остаточний рахунок у матчі, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Після цієї перемоги в активі «Динамо» 26 очок, у «Дніпра» залишилося 25 очок, «Шахтар» набрав 21 очко.