В Україні ціна газу повинна бути ринковою для фізичних та юридичних осіб. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на прес-конференції заявив експерт з питань енергетики Дмитро Науменко.

«Ціна газу повинна бути ринковою для фізичних та юридичних осіб. Знижені тарифи, за якими платять українці, завдяки субсидіям компенсуються з держбюджету. Відповідно, споживач все одно платить ціну, без урахування знижок, завдяки сплаченим податкам, які могли б піти на лікарні і дороги», - переконаний експерт.

На його думку, Україна має піти таким самим шляхом, як і країни Центральної Європи. «Фізичні особи сплачують таку ж ціну за блакитне паливо, як і юридичні, але при цьому вони почали використовувати газу набагато менше. Завдяки цьому фактору в бюджеті країн, які діють за таким сценарієм, немає дірок», - заявив Науменко.

Крім того, експерт упевнений, що українці повинні почати жити в умовах жорсткої економії блакитного палива. «Насамперед, нам потрібно орієнтуватися на економію споживання блакитного палива, а вже потім шукати інших постачальників, крім Росії», - переконаний Дмитро Науменко.

За його словами, альтернативним постачальникам, який прийдуть в Україну, потрібні гарантії, що вони зможуть продавати газ на внутрішньому ринку за ринковою ціною.

Олена Бабич, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

110
Классические туфли мужские