Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за фактом нападу на посольство Російської Федерації в Києві, вчиненого у червні 2014 року. Про це повідомляє «ТАСС», посилаючись на офіційного представника СК РФ Володимира Маркіна.

«Головним слідчим управлінням Слідчого комітету РФ щодо осіб з числа українських радикально налаштованих членів націоналістичних збройних формувань «Правий сектор», «Самооборона Майдану» та інших окремих невстановлених націоналістів порушено кримінальну справу у зв'язку з нападом у червні 2014 року на посольство Російської Федерації в Києві за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.360 КК РФ (напад на службові приміщення і транспортні засоби осіб, що користуються міжнародним захистом)», - підкреслив Маркін.

«У результаті будівлі та іншому майну посольства заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму понад 18,8 млн рублів», - повідомив Маркін.

За його словами, Слідчий комітет Росії має намір встановити та притягнути до встановленої законом відповідальності всіх організаторів та осіб, які фінансували цей злочин. «Дані про цих осіб вже є в розпорядженні слідства», - сказав Маркін.

Нагадаємо, 14 червня 2014 року в Києві біля російського посольства відбувся пікет.

Протестувальники зірвали російський прапор з флагштока і перевернули сім автомобілів співробітників російського посольства.

Вони розбили практично повністю всі вікна в будівлі, а також закидали її вибуховими пакетами і камінням.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1235 грн.