Президент України Петро Порошенко підписав указ про посилення соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, а також громадянам, які проживають на території Донецької і Луганської областей.

Указ «Про невідкладні заходи щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій окремим категоріям громадян» від 29 жовтня опублікований на сайті глави держави.

Згідно з документом, Кабінет Міністрів повинен розробити і внести на розгляд Верховної Ради законопроекти про соціальний захист осіб, які захищали незалежність України і брали безпосередню участь у АТО в складі добровольчих батальйонів, та членів їх сімей; а також про зміни в закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання права на вступ поза конкурсом у вищі навчальні заклади зазначених осіб.

Уряд має також підготувати пропозиції про надання права на вступ поза конкурсом до внз дітям, батьки (один із батьків) яких загинули під час участі в АТО або внаслідок поранення, а також вжити невідкладних заходів щодо вирішення питання переведення на навчання за кошти державного бюджету дітей учасників бойових дій, передає «Інтерфакс-Україна».

Крім того, згідно з указом, Кабміну доручено забезпечити вирішення питання про продовження прийому на навчання у виші громадян, які проживають у Донецькій і Луганській областях та рекомендованих до зарахування або таких, що перевяться з вишів, розташованих на території цих областей.

Уряду також доручено вжити невідкладних заходів щодо влаштування в найкоротші терміни дітей, батьки (один із батьків) яких загинули під час участі в АТО або внаслідок поранення, шляхом встановлення опіки та піклування над такими дітьми, їх усиновлення, передачі в прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу, а також в установи для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечити відповідне фінансування зазначених установ та передбачених законодавством соцвиплат.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

29
Классические туфли мужские