У центральному районі Києва правоохоронні органи затримали «злодіїв у краватках», які грабували квартири. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС у м. Києві.

«Затримані чоловіки в костюмах та з дипломатами в руках більше походили на офісних працівників, ніж на злочинців. На одному поверсі злодії обікрали дві квартири, а викрадені речі склали в дипломати», - розповідають у міліції.

За даними правоохоронців, зловмисники обирали зручний час для крадіжок - між 12 і 14 годинами дня. До складу групи входили троє чоловіків: два киянина 33-х та 35-ти років, та 26-річний громадянин Вірменії.

Як зазначили в міліції, зловмисники, переконавшись, що мешканців квартир немає, зламували замки вхідних дверей і проникали в приміщення, де крали гроші та особисті речі громадян, складаючи їх у дипломати.

Згідно з повідомленням, за легендою злочинців, усі вони працівники однієї компанії і для реклами продукції здійснюють обхід помешкань громадян.

Так, слідчим відділом Шевченківського районного управління міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу щодо затриманих.

Перевіряється причетність останніх до скоєння аналогічних та інших злочинів на території району та міста.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

12