Постанова НБУ № 591 руйнує інвестиційний клімат в Україні. Про це у ході прес-конференції на тему: «Постанова НБУ №591 - оцінка впливу на промисловість та експортно-імпортні операції» заявив генеральний директор АТ «СКФ Україна» Володимир Цибульський, передає кореспондент Forum'у.

«Вперше ми зіткнулися з тим, що не можемо здійснювати нормальні розрахунки з нашими ж власниками за звичайні послуги від головного офісу корпорації. Це 7 видів послуг (пуско-налагоджування обладнання, ремонт, тренінги та навчання персоналу, маркетингові послуги за межами України тощо). З цих 7 видів послуг ми можемо оплатити тільки транспортні. Інвестор до нас прийшов ще в 1998 році, але така ситуація у нас дійсно вперше», - сказав Цибульський.

За його словами, з такою проблемою зіткнувся весь український бізнес.

«Я вважаю, що постанова №591 повністю руйнує інвестиційний клімат в Україні. За таких умов жодна тверезомислячий іноземний інвестор не працюватиме. Сьогодні на першому місці проблема встановлення миру, а на другому - реалізація можливостей скористатися іноземними інвестиціями. Без інвестицій економіка України не підніметься. І цією постановою НБУ жорстко відштовхує інвестора від приходу в нашу країну», - вважає він.
 

Тетяна Григор'єва, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/осень
2591 грн.
79
Теги