Голова делегації Європейського парламенту зі спостереження за парламентськими виборами в Україні Андрій Пленкович привітав Президента Петра Порошенка з успішним і демократичним проведенням виборів відповідно до європейських стандартів. Про це, як повідомили ForUm'у в прес-службі Глави держави, він заявив під час зустрічі делегації з Президентом.

Місія спостереження Європейського парламенту зазначила, що вибори в цілому були вільними і справедливими і пройшли в «повній відповідності з українським законодавством та міжнародними стандартами». «Ми відвідали багато виборчих дільниць і маємо оптимістичний висновок щодо організації та проведення цих виборів», - підкреслив Пленкович.

Глава делегації ЄП також звернув увагу на той факт, що головними темами під час виборів у всіх регіонах України були європейська інтеграція і встановлення миру. «Ці дві теми є сьогодні головними в Україні, і саме вони формують напрям реформ, яких потребує ваша країна в найближчі місяці», - зазначив Пленкович.

Президент подякував делегації Європарламенту за роботу на позачергових виборах Верховної Ради. Порошенко зазначив, що пишається українським народом, який поставився до виборів дуже відповідально: «Я пишаюся тим, що в дуже складний час українці підтримали європейський курс Президента».

Глава держави висловив сподівання, що новий уряд, який буде сформований за підсумками виборів, прискорить проведення реформ.

Президент звернувся до депутатів Європейського парламенту з проханням прискорити ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом у своїх країнах.

Як повідомляв ForUm, 26 жовтня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори.

Явка виборців у всіх 198 округах склала 52,42%.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1381 грн.