Передвиборчий штаб кандидата в народні депутати України по мажоритарному округу №102 Олеся Довгого попередив виборців про можливі провокації. У штабі інформують про те, що активісти певного кандидата планують роздавати на виборчих дільницях по 200 гривень від імені Довгого, повідомляє «Golos.Ua».

«Як нам стало відомо з достовірних джерел, сьогодні біля виборчих дільниць готуються брудні провокації з метою зриву виборчого процесу, визнання результатів голосування недійсним. У штабі одного з кандидатів вирішили нібито від імені Довгого роздавати по 200 гривень за голос на підтримку нашого кандидата», - йдеться в заяві.

У штабі Довгого закликали громадян не піддаватися на ці брудні технології і не ризикувати потрапити під відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

«Закликаємо всіх виборців 102-го округу цуратися провокаторів, які будуть намагатися пропонувати за ваш голос гроші від Довгого. Це не що інше, як чергова спроба зірвати виборчий процес і не допустити перемоги лідера парламентської гонки. Звертаємо вашу увагу також на те, що підкуп виборців розцінюється чинним Кримінальним кодексом України як тяжкий злочин. До відповідальності притягуються не тільки ті, хто купує голоси, але й ті, хто продає свій голос», - йдеться в заяві.

У штабі зазначили, що Довгий не має ніякого стсунку до цієї брудної афери.

«Нагадаємо, Довгий був ініціатором підписання Меморандуму за проведення чесних і прозорих виборів. На відміну від своїх політичних опонентів, незважаючи на величезний тиск і застосування чорних політичних технологій, Довгий проводив свою передвиборчу кампанію згідно із законами держави, гідності та моралі», - йдеться в повідомленні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

31