Німеччина скасувала для українців плату за національні довгострокові візи з 1 листопада. Про це заявили в Департаменті інформаційної політики та комунікацій Міністерства закордонних справ України.

Зазначається, що в контексті заходів щодо лібералізації візового режиму для громадян України з іноземними державами МЗС України проведена робота, за результатами якої Федеративна Республіка Німеччина скасувала з 1 листопада 2014 року оплату за оформлення національних довгострокових віз з метою працевлаштування, навчання, возз'єднання сім'ї і т.д.

Як уточнили в МЗС, це рішення було прийняте німецькою стороною виключно для громадян нашої держави з урахуванням розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 жовтня № 1016-р «Про оформлення довгострокових віз для в'їзду в Україну громадянам Федеративної Республіки Німеччина».

Таким чином, Німеччина стала шостою державою-членом ЄС після Латвії, Литви, Естонії (рішення також прийнято в односторонньому порядку), Словаччини та Польщі, які підтримали ініціативу Києва про скасування візових зборів за оформлення національних (терміном дії понад три місяці) віз.

«Практична реалізація домовленості з ФРН про скасування плати за оформлення довгострокових віз надасть українській стороні додаткові аргументи в переговорному процесі з іншими країнами Євросоюзу щодо подальшої лібералізації режиму поїздок українських громадян до ЄС, а також має важливе значення в контексті безвізового діалогу з ЄС і прискорить інтеграцію нашої держави в єдиний європейський простір», - наголошується в повідомленні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1479 грн.
94