Київське «Динамо» програло данському «Ольборгу» на виїзді з рахунком 0:3 у третьому турі групового етапу Ліги Європи УЄФА.

На 11-й хвилині рахунок у цій зустрічі відкрив Томас Еневольдсен. Потім в кінці кожного з таймів відзначився Микола Томсен, записавши на свій рахунок дубль.

В іншому матчі групи J румунський «Стяуа» обіграв на своєму полі португальську «Ріу Аве» з рахунком 2:1.

Після трьох турів «Стяуа», «Динамо» і «Ольборг» набрали по 6 очок, в активі «Ріу Аве» немає поки набраних пунктів.

Крім того, футболісти дніпропетровського «Дніпра» зазнали другої домашньої поразки в груповому турнірі Ліги Європи УЄФА.

У матчі 3-го туру розіграшу підопічні Мирона Маркевича на НСК «Олімпійський» у Києві поступилися в четвер азербайджанському «Карабаху» - 0:1.

«Дніпро» пропустив у середині першого тайму. На 21-й хвилині Муарем Муарем увійшов у штрафну, розгорнув обох центральних захисників дніпрян і більярдним ударом пробив у дальній кут воріт Дениса Бойка.

В іншому поєдинку групи F італійський «Інтер» на «Джузеппе Меацца» у Мілані не зміг обіграти французький «Сент-Етьєн» - 0:0.

Турнірне становище: «Інтер» - 7 очок, «Карабах» - 4, «Сент-Етьєн» - 3, «Дніпро» - 1.

За матеріалами «Інтерфакс-Україна», «Укрінформ»