Інспектори Россільгоспнагляду не пропустили до Криму велику партію риби виробництва Швеції загальною вагою майже 20 т, яка була замаскована під українську продукцію.

Як повідомляє в середу Управління Россільгоспнагляду по Республіці Крим і Севастополю, свіжоморожену рибу загальною вагою 19,9 т перевозили через пункт пропуску «Джанкой» з дніпропетровського підприємства «Леттогрупп» на адресу сімферопольського приватного підприємця.

При фізичному огляді вантажу автотранспортного засобу було виявлено, що риба виготтовлена на шведському підприємстві «Astrid Fiskexport AB» та не може бути поставлена в Крим на підставі Указу Президента Росії «Про застосування окремих спеціальних економічних заходів у цілях забезпечення безпеки Російської Федерації», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Управлінням ввезення реекспортного продукту на півострів був заборонено, транспорт з ним відправлений на територію материкової України.

Як повідомляв ForUm, Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) не пропустила в Крим з України дві партії української молочної продукції загальною вагою понад 23 тонни.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.
20