Європейський союз повинен надати Україні реальну допомогу для проведення необхідних реформ, які посилять позицію проєвропейської влади на чолі з Президентом Петром Порошенком. Про це заявила глава уряду Польщі Ева Копач в ефірі телеканалу TVP2.

«Україна очікує не порожніх декларацій, а реальної допомоги Європи, яка сьогодні повинна зміцнити Президента Порошенка і його новий уряд, який буде сформовано після запланованих на 26 жовтня виборів», - сказала вона.

За словами Копач, допомога має в першу чергу стосуватися проведення реформ, а 28 держав Євросоюзу, якщо вони дійсно хочуть допомогти Україні, повинні займати спільну позицію, повідомляє «УНІАН».

Як сказала прем'єр-міністр Польщі, більшість її співрозмовників на саміті Європа-Азія в Мілані 16-17 жовтня говорили, що поділяють таку точку зору.

Вона зазначила, що Польща готова допомогти Україні в проведенні реформ, однак левову частку роботи повинна виконати сама українська влада, оскільки ніхто, крім неї, не зможе цього зробити. «Це великі реформи - боротьба з корупцією, децентралізація, розвиток малого і середнього підприємництва, створення нової економіки», - сказала Копач.

Вона не вважає, що Польща, допомагаючи Україні, пожертвувала власними інтересами. Копач закликала не приділяти якусь надзвичайну увагу тому, що не брала участі в переговорах Порошенка з президентом РФ Володимиром Путіним у Мілані. «Ця розмова нічого не вирішила», - сказала Копач і додала, що мала дуже продуктивну окрему розмову з Президентом України.

Як раніше повідомляв ForUm, єврокомісар з енергетики Гюнтер Еттінгер заявив, що Єврокомісія обговорить можливості надання Європейським союзом додаткової короткострокової фінансової допомоги Україні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

14
Классические туфли мужские