Група апарату Департаменту внутрішньої безпеки МВС України здійснила виїзд в Дебальцевський район Донецької області, на території якого сьогодні проходять активні бойові дії, з метою вилучення і вивезення в безпечне місце табельної вогнепальної зброї і боєприпасів міського відділу міліції.

За інформацією відділу зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Донецькій області, вивезено кілька десятків одиниць АК-74 і пістолетів Макарова, а також набої різного калібру.Зброю доставлено до іншого органу внутрішніх справ, де проведена його інвентаризація та передача на зберігання.Крім того, ведеться робота з виявлення нелегального зброї.

Так, 19 жовтня цього року в м. Вуглегірськ Донецької області правоохоронцями було вилучено мисливську рушницю «Апачі», яку місцевий житель зберігав у власному будинку без дозвільних документів. За незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами Кримінальним кодексом України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 7 років (ч.1 ст.263 КК України).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

71