У Міністерстві оборони України спростовують інформацію, поширену раніше низкою ЗМІ з посиланням на німецький журнал «Spiegel», про нібито захоплення членами незаконних збройних формувань зенітного ракетного комплексу «Бук» М1, яким був збитий малайзійський «Боїнг». Про це повідомляє прес-служба оборонного відомства.

«У зв'язку з зазначеним Повітряні сили Збройних сил України офіційно заявляють, що інформація про захоплення членами НЗФ зенітного ракетного комплексу «Бук» М1 у військовій частині Повітряних сил Збройних сил України не відповідає дійсності», - йдеться в повідомленні.

Як відзначили в прес-службі, особовий склад, техніка і озброєння зенітного ракетного полку, який дислокувався на Донеччині, за рішенням командувача Повітряних сил ЗС України ще 29 червня 2014 були оперативно передислоковані в нові райони виконання завдань.

За даними відомства, в той час, коли терористи зайшли на територію управління військової частини, там залишилася лише застаріла і непридатна до використання автомобільна техніка.

Як раніше повідомляв ForUm, 17 липня 2014 року літак «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній», що слідував курсом Амстердам - Куала-Лумпур, зазнав аварії в Донецькій області в Україні. На борту перебували 298 осіб. Всі вони загинули.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

10