Голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування подій під Іловайськом Андрій Сенченко стверджує, що у всіх епізодах іловайської трагедії загинуло близько тисячі військовослужбовців. Про це Сенченко заявив на прес-конференції.

«За всіма епізодами іловайської трагедії загинуло близько тисячі осіб», - підкреслив Сенченко.

Крім того, він додав, що основна відповідальність за загибель військовослужбовців лежить на начальникові Генштабу Збройних сил України і на тих військовослужбовцях, які планували проведення операції зі звільнення Іловайська, а потім - вихід бійців з оточення, повідомляє «УНІАН».

Також, на переконання Сенченка, вина за загибель людей лежить на президенті України, який не ввів військовий стан.

Нагадаємо, тимчасова слідча комісія Верховної Ради з розслідування обставин трагедії під Іловайськом  зазначає в попередніх висновках, що до цих подій призвели помилкові кадрові призначення в силовому блоці, неадекватні дії міністра оборони Валерія Гелетея і начальника Генштабу Віктора Муженка, а також те, що Президент не ініціював введення військового стану. Як раніше повідомляв ForUm, офіційних даних про загиблих, поранених і взятих в полон українських військових досі не було. Минулий міністр оборони Валерій Гелетей заявляв, що на виході з «іловайського котла» загинули 108 військовослужбовців.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1479 грн.
55