ПАТ «Київенерго» станом на 20 жовтня 2014 р. видало акти готовності до опалювального сезону (в минулому - форма Е-8) 83,5% житлових будинків столиці різних форм власності (7890 будинків), повідомили Forum'у в прес-службі компанії.

За лікувальними закладами видані акти на 255 будівель (91%). Акти отримали 532 дошкільні заклади (97,9%), 527 шкільних установ (91,1%). Таким чином, усього «Київенерго» видає акти готовності на 10 604 будинків різних форм власності (65,2%).

При цьому 6% житлових будинків, 1% дитячих установ та 4% шкільних закладів ще не викликали фахівців СВП «КТМ» для перевірки готовності будинків до опалювального сезону.

«У непростих умовах опалювального сезону, який пройде в режимі економії енергоресурсів, «Київенерго» закликає споживачів не зволікати з виконанням необхідних заходів з підготовки будівель. Експлуатуючим організаціям будинків, які отримали зауваження, потрібно до початку опалювального сезону їх усунути, щоб мешканці цих будинків вчасно отримали тепло», - зазначив директор СПВ «Київські теплові мережі» Київенерго» Євген Глушак.

У компанії підкреслили, що невиконання заходів з енергозбереження є одним з основних зауважень під час обстеження будинків у ході одержання ними акта готовності. Перелік інших зауважень такий: відсутня відповідальна особа, що пройшла навчання і має відповідне посвідчення, не укомплектовані або не укомплектовані в повному обсязі контрольно-вимірювальні прилади, не отримано акти готовності приладів обліку, не проведена ревізія дросельних і лімітних пристроїв, наявність сторонніх предметів у теплових пунктах, самовільна реконструкція внутрішньобудинкових систем опалення.

«Щоб бути впевненим, що ваш будинок належною мірою готовий до проходження опалювального сезону, перевірте, чи він отримав акт готовності», - йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляв ForUm, фінансовий директор ПАТ «Київенерго» Тетяна Грязнова заявила, що всі рішення щодо опалювального сезону ухвалює Кабмін.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2591 грн.