Україна розпочала постачання до Євросоюзу продукції птахівництва. Про це повідомили в Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України.

«Ще тиждень тому Україна отримала право на експорт продукції птахівництва до ЄС, а з сьогоднішнього дня Україна розпочала постачання зазначеної продукції до ЄС», - повідомили у відомстві.

За даними прес-служби Держветфітослужби, Україна може здійснювати експорт української продукції в країни-члени ЄС з підприємств, які мають право експорту та розміщені на сайті Європейської комісії, повідомляє «РБК-Україна».

«Відповідно до регламенту ЄК № 88/2013/ЄС від 31 червня 2013 р. про внесення змін в рішення 2007/777/ЄС та регламенту (ЄС) № 798/2008 щодо внесення України до списку третіх країн, з яких дозволено ввезення м'яса птиці, м'ясних продуктів з птиці, яєць і яєчних продуктів на територію Європейського союзу (за винятком яєць категорії А)», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, комітет з питань іноземної торгівлі Європарламенту заблокував пропозицію продовжити дію автономних торгових преференцій щодо України за прискореною процедурою.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

23
Туфли осень-зима Everest