Представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Крістофер Дай заявив, що поява випадків Еболи в США та Західній Європі є приводом для серйозної тривоги, проте повсюдне поширення вірусу є малоймовірним.

«Ми впевнені, що в Північній Америці та Західній Європі, де системи охорони здоров'я добре розвинені, виникнення епідемій є малоймовірним», - цитує Дая Російська служба Бі-бі-сі.

Тим часом міністри охорони здоров'я ЄС повинні зустрітися в четвер у Брюсселі з метою обговорення кризи, а також можливості відправлення нових військових підрозділів до Західної Африки для боротьби з поширенням хвороби.

Нагадаємо, в ООН вважають, що спалах лихоманки Ебола і бойовики так званої «Ісламської держави» стали двома найбільш серйозними загрозами миру.

До грудня 2014 року кількість нових випадків зараження лихоманкою Ебола в Західній Африці може становити від 5 до 10 тисяч на тиждень.

У США створять групу лікарів швидкого реагування, яких відправлять до американських лікарень у разі надходження туди пацієнта з вірусом Ебола.

Нагадаємо, кількість жертв вірусу Ебола в країнах Західної Африки зросла до 4447 осіб, близько 8,9 тисячі осіб - інфіковані.

Збитки, яких лихоманка Ебола може завдати економіці країн Західної Африки, можуть становити близько 32 млрд доларів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

20