Представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Крістофер Дай заявив, що поява випадків Еболи в США та Західній Європі є приводом для серйозної тривоги, проте повсюдне поширення вірусу є малоймовірним.

«Ми впевнені, що в Північній Америці та Західній Європі, де системи охорони здоров'я добре розвинені, виникнення епідемій є малоймовірним», - цитує Дая Російська служба Бі-бі-сі.

Тим часом міністри охорони здоров'я ЄС повинні зустрітися в четвер у Брюсселі з метою обговорення кризи, а також можливості відправлення нових військових підрозділів до Західної Африки для боротьби з поширенням хвороби.

Нагадаємо, в ООН вважають, що спалах лихоманки Ебола і бойовики так званої «Ісламської держави» стали двома найбільш серйозними загрозами миру.

До грудня 2014 року кількість нових випадків зараження лихоманкою Ебола в Західній Африці може становити від 5 до 10 тисяч на тиждень.

У США створять групу лікарів швидкого реагування, яких відправлять до американських лікарень у разі надходження туди пацієнта з вірусом Ебола.

Нагадаємо, кількість жертв вірусу Ебола в країнах Західної Африки зросла до 4447 осіб, близько 8,9 тисячі осіб - інфіковані.

Збитки, яких лихоманка Ебола може завдати економіці країн Західної Африки, можуть становити близько 32 млрд доларів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

18
Классические туфли мужские