Партія «ЗАСТУП» - це перша політична сила в Україні, яка взяла на себе відповідальність за вирішення проблем села. Про це під час регіонального форуму «ЗАСТУПу» в Білій Церкві заявила лідер політсили Віра Ульянченко.

«Розроблена «ЗАСТУПом» програма реформ - «За рідну землю!» - дає вичерпну відповідь на нагальні проблеми села та агросектору. До того ж ми перші, хто став на захист села і сільгоспвиробників. Адже впевнені, що настав час захистити себе, житло і рідну землю, щоб мир та хліб були в кожному домі. Команда «ЗАСТУПу» знає, як допомогти малому і середньому бізнесу. Адже досі в Україні процвітали тільки агрохолдинги, тоді як села вимирали», - підкреслила Ульянченко.

За її словами, виборчу програму партії вже схвалили десятки тисяч селян та сільгоспвиробників зі всієї України. Як наслідок, політсила стала серйозним конкурентом для провідних партій.

«Сьогодні проти «ЗАСТУПу» ведеться брудна кампанія. Конкуренти намагаються нас дискредитувати: кажуть, що у нас немає жодних шансів пройти в парламент. Це не так. З кожним днем довіра українців до «ЗАСТУПу» зростає. Тому що ми, на відміну від інших політсил, не піаримося на бідах людей, а пропонуємо реальні шляхи їх подолання», - зазначила лідер партії «ЗАСТУП».

Нагадаємо, що «ЗАСТУП» - це єдина партія в українському політикумі, яка повністю сконцентрувалася на вирішенні проблем села та відродження агросектору. Політична сила йде на вибори до Верховної Ради і має номер 7 у виборчих бюлетенях.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

78