У Донецькій області на майбутніх парламентських виборах у жовтні голосування на всіх виборчих дільницях може відбутися лише у 8 з 21 округів, повідомив на прес-конференції в Маріуполі голова правління Донецької обласної організації Комітету виборців України Сергій Ткаченко.

За його словами, такі дані є станом на середу, 15 жовтня.

«Зараз ми можемо стверджувати, що голосування на парламентських виборах в Донецькій області відбудеться на більшості виборчих дільниць таких округів: №46, 47, 48, 49, 50, 57, 58, 59. Ці округи включають такі міста: Артемівськ, Слов'янськ, Краматорськ, Костянтинівка, Красноармійськ, Маріуполь, Курахове та інші. На жаль, в деяких із зазначених округів відкриються не всі дільниці, але переважна більшість виборців не зможуть проголосувати», - сказав Ткаченко, повідомляє «УНІАН».

Він також повідомив, що в області є 4 округи, в яких зберігається невизначена ситуація з проведенням голосування: №45, 52, 53, 60. Територія цих округів контролюється як українською армією, так і незаконними збройними формуваннями, тому проведення там виборів можливо лише частково. При цьому в 53-му окрузі голосування може відбутися на незначній кількості дільниць.

За інформацією експерта, в інших округах регіону голосування провести неможливо.
«Вибори в Донецькій області нереально провести в таких 9 округах: №41, 42, 43, 44, 51, 54, 55, 56, 61. В межах цих округів знаходяться такі міста: Донецьк, Горлівка, Макіївка, Шахтарськ, Старобешеве та інші. Крім того, значна частина території 53-го округу, у тому числі міста Єнакієве і Торез, також контролюється бойовиками», - повідомив Ткаченко.

Як раніше повідомляв ForUm, 28 серпня в Україні стартувала виборча кампанія з виборів до Верховної Ради, запланованих на 26 жовтня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом