Україна, Чорногорія, Ісландія, Албанія і ряд інших держав приєдналися до останнього пакету санкцій Європейського союзу щодо Росії, сказано в поширеному 15 жовтня повідомленні Ради ЄС.

Зокрема, Рада ЄС у вересні прийняла рішення ввести додаткові обмеження доступу ряду російських банків і компаній до ринку капіталу ЄС. Також була введена заборона на надання послуг для проектів з видобутку глибоководної, арктичної і сланцевої нафти. Крім того, було розширено заборону на експорт в Україну товарів подвійного призначення.

«Країни-кандидати (в члени Євросоюзу) Чорногорія, Ісландія і Албанія, а також Україна приєднуються до цього рішення», - сказано в повідомленні.

Також у вересні ЄС вирішив розширити критерії, за якими санкції запроваджуються проти юридичних осіб, що здійснюють транзакції з сепаратистськими групами» на Донбасі, говориться в релізі. Тоді ж ЄС вирішив розширити і санкційний список юридичних та фізичних осіб, повідомляє «УНІАН».

«Країни - кандидати Чорногорія, Ісландія і Албанія, а також Ліхтенштейн, Норвегія, члени Європейської економічної зони і Україна приєднуються до цього рішення», - наголошується в повідомленні.

Як раніше повідомляв ForUm, 12 вересня Євросоюз ввів заборону на організацію боргового фінансування для трьох найбільших оборонних концернів Росії - «Уралвагонзаводу», «Оборонпрому» і Об'єднаної авіабудівної корпорації (ОАК).

При цьому Євросоюз має намір зайнятися питанням про перегляд санкцій щодо Росії в кінці жовтня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1235 грн.
21