Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що для Росії відносини з Україною відіграють важливу роль. Про це він заявив в інтерв'ю сербській газеті, відповідаючи на питання про майбутнє російсько-українських відносин, повідомляє прес-служба Кремля.

«Для Росії відносини з Україною завжди відігравали і будуть відігравати дуже важливу роль. Наші народи нерозривно пов'язані спільними духовними, культурними, цивілізаційними корінням. Ми століттями жили в єдиній державі, і цей величезний історичний досвід, взаємопереплетення мільйонів доль неможливо ні перекреслити, ні забути. Попри нинішній складний етап у російсько-українських відносинах, ми зацікавлені в поступальному, рівноправному і взаємовигідному співробітництві з українськими партнерами. На практиці це буде можливо після досягнення стійкого миру та стабілізації ситуації на Україні. Тому сподіваємося на подолання тривалої глибокої політичної та економічної кризи», - сказав він.

При цьому Путін зазначив, що «сьогодні з'явилася реальна можливість припинити збройне протистояння, а фактично громадянську війну. Перші кроки в цьому напрямі вже зроблені. Необхідно якомога швидше розпочати реальний внутрішньоукраїнський діалог за участю представників всіх регіонів, всіх політичних сил. Цей підхід зафіксований у Женевській заяві від 17 квітня. В рамках такого загальнонаціонального діалогу слід предметно обговорити конституційний устрій, майбутнє країни, де було б комфортно і безпечно жити всім без винятку громадянам України».

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко і президент Російської Федерації Володимир Путін узгодили порядок денний і формат зустрічі під час саміту в Мілані.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.
20