Ідея залучати до будівництва «Стіни» переселенців з Криму та зони АТО — абсурд. Таку думку в коментарі Forum'у висловив уповноважений представник групи «Суверенна європейська Україна» народний депутат України Ігор Єремеєв.

«Ідея Людмили Денісової залучати до будівництва «Стіни» переселенців абсолютно абсурдна. Це якийсь популізм», - заявив він.

Парламентарій додав, що «Стіну» повинні будувати професіонали, а не аматори, але це якщо планується щось зробити якісно і професійно».

«Що ж стосується самої ініціативи будувати «Стіну», то я не розумію її функції. Що вона повинні зупинити? «Гради»? Танки? Авіацію? Хочу бачити логіку в кожній дії. А я бачу хіба тільки ідею. Вважаю, що в даній ситуації це будуть даремно витрачені кошти», — підсумував Єремєєв.

Як повідомляв ForUm, на початку вересня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про початок будівництва споруд на кордоні з Росією в рамках проекту «Стіна».

Пізніше Кабмін доручив Міністерству оборони направити на зміцнення державного кордону 100 мільйонів гривень. Реалізація проекту здійснюється в трьох областях.

8 жовтня 2014 року Кабміном прийнято рішення про виділення додаткових 6 млн євро на реалізацію проекту «Стіна» на українсько-російському кордоні. Таким чином, загальна вартість будівництва складе 66 млн євро, або майже 1,2 млрд грн за курсом НБУ.

Крім того, міністр праці і соціальної політики Людмила Денисова заявила журналістам, що вимушених переселенців з Криму та зони проведення АТО можуть залучити для робіт по реалізації проекту «Стіна».

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1599 грн.
46
Теги