Ідея залучати до будівництва «Стіни» переселенців з Криму та зони АТО — абсурд. Таку думку в коментарі Forum'у висловив уповноважений представник групи «Суверенна європейська Україна» народний депутат України Ігор Єремеєв.

«Ідея Людмили Денісової залучати до будівництва «Стіни» переселенців абсолютно абсурдна. Це якийсь популізм», - заявив він.

Парламентарій додав, що «Стіну» повинні будувати професіонали, а не аматори, але це якщо планується щось зробити якісно і професійно».

«Що ж стосується самої ініціативи будувати «Стіну», то я не розумію її функції. Що вона повинні зупинити? «Гради»? Танки? Авіацію? Хочу бачити логіку в кожній дії. А я бачу хіба тільки ідею. Вважаю, що в даній ситуації це будуть даремно витрачені кошти», — підсумував Єремєєв.

Як повідомляв ForUm, на початку вересня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про початок будівництва споруд на кордоні з Росією в рамках проекту «Стіна».

Пізніше Кабмін доручив Міністерству оборони направити на зміцнення державного кордону 100 мільйонів гривень. Реалізація проекту здійснюється в трьох областях.

8 жовтня 2014 року Кабміном прийнято рішення про виділення додаткових 6 млн євро на реалізацію проекту «Стіна» на українсько-російському кордоні. Таким чином, загальна вартість будівництва складе 66 млн євро, або майже 1,2 млрд грн за курсом НБУ.

Крім того, міністр праці і соціальної політики Людмила Денисова заявила журналістам, що вимушених переселенців з Криму та зони проведення АТО можуть залучити для робіт по реалізації проекту «Стіна».

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

37
Теги
Туфли осень-зима Everest