Представники місії ОБСЄ відзначили феномен політичної партії «Всеукраїнське аграрне об'єднання "ЗАСТУП"». Про це журналістам повідомив керівник обласного штабу партії «ЗАСТУП» в Черкаській області Ігор Швець.За його словами, крім 700 селян та сільгоспвиробників, на регіональному форумі політсили в Черкасах також були присутні представники місії ОБСЄ в Україні.

«Представників ОБСЄ з Німеччини і Канади здивував той факт, що нова політична сила «ЗАСТУП» зібрала таку велику кількість шанувальників. Вони вважали, що людей підкупили. Підійшли до них, почали спілкуватися і дуже швидко змінили свою думку. Феномен «ЗАСТУПу» їх зацікавив», - зазначив Швець.Він підкреслив, що представниця місії ОБСЄ Розмарі Кернс разом зі своїм колегою Тобіасом Рафаелем дізналися, що таку увагу людей «ЗАСТУП» заслужив виключно продуманою програмою реформ українського села.

«Розмарі Кернс запитувала у делегатів форуму, що саме їм сподобалося в «ЗАСТУПі». Більшість відзначили, що політсила не займається популізмом, а зосереджена на конкретних кроках за відродження села», - розповів керівник обласного штабу партії «ЗАСТУП» в Черкаській області і додав, що члени місії ОБСЄ зацікавилися такими регіональними форумами «ЗАСТУПа» і висловили бажання відвідати їх.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

34