«Опозиційний блок» зробить усе, щоб суднобудівна галузь повернула втрачені позиції. Про це заявив лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко під час зустрічі з колективом Херсонського суднобудівного заводу.

«Війна у тій чи іншій формі сьогодні прийшла в кожен дім. У суднобудівний завод вона прийшла у вигляді відсутності замовлень у підприємства. Потрапивши до Верховної Ради «Опозиційний блок» зробить усе, щоб суднобудівна галузь повернула втрачені позиції, а головне в Україні встановився мир», - зазначив Юрій Бойко.

Політик підкреслив, що суднобудівний ринок України постраждав через розрив економічних зв'язків з Російською Федерацією. Юрій Бойко запевнив, що в «Опозиційному блоці» знають, як відновити економічне співробітництво з сусідами.

За словами лідера «Опозиційного блоку», суднобудування - це та галузь, яка приносить бюджету величезні гроші, за умови, що вона працює і розвивається. «Одне робоче місце на суднобудівному заводі - це десять робочих місць в інших галузях. І сьогодні дуже важливо не допустити, щоб суднобудування простоювало. У нас достатньо можливостей і потужностей, і їх потрібно реанімувати. І ми готові цим зайнятися вже зараз», - запевнив Юрій Бойко. Одним із ключових пунктів програми партії є відродження промислового виробництва.

Він також звернув увагу, що на сьогодні в країні немає дешевих кредитів для промисловців. Влада залишила промисловців наодинці зі своїми проблемами.

«На жаль, сьогодні влада поділила Україну на дві частини: східна частина погана, а західна - хороша. Таке ставлення чітко простежується. Це неправильно, ми всі живемо в одній країні, і ми повинні бути єдині. Таку позицію ми будемо відстоювати. Ми змістимо нинішню владу, яка довела країну до останньої межі», - підкреслив політик.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

18