Контррозвідка Служби безпеки України затримала громадянина РФ Володимира Радюка, котрий останні три місяці брав участь у терористичній діяльності в складі ДНР.

За даними прес-центру СБУ, 40-річний росіянин, двічі засуджений на території РФ за крадіжку і грабіж, прибув у м. Ростов-на-Дону (РФ).

«Там він отримав позивний Матрос і разом із трьома іншими найманцями був доставлений в Донецьку область», - повідомили у відомстві, зазначивши, що чоловіки незаконно перетнули Державний кордон України через російський пункт пропуску.

За словами затриманого, на території, підконтрольній ДНР, йому видали посвідчення «Народного ополченця», де вказали його посаду - оператор ПЗРК, спецодяг та автомат з трьома спорядженими магазинами.

«Затриманий дав свідчення, що за період його чергування на блокпостах НЗФ, розташованих поряд із кордоном, він бачив пересування російської військової техніки в кількості не менше 200 одиниць, яка в'їжджала на територію України з боку Ростовської області через пункт пропуску «Ізварине», - йдеться в повідомленні.

Під час затримання у Радюка вилучили два автомати АК-74 і набої до них.

Стосовно затриманого громадянина РФ Службою безпеки України здійснюються відповідні процесуальні дії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

20
Теги