Євросоюз засудив силові акції протесту під будівлею Верховної Ради України. Про це заявив глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський у своєму коментарі.

«Я щиро вітаю сьогоднішнє ухвалення Верховною Радою України важливої частини законодавства, включно із законом про прокуратуру і низкою інших законів, які допоможуть протидії та подоланню корупції. У тісній співпраці з іншими партнерами ЄС проведе оцінку цих законів, як тільки вони будуть оприлюднені. Ці обнадійливі кроки парламенту не повинні бути затьмарені насильницькими протестами, які відбулися сьогодні в Києві. У демократичній державі парламент повинен мати можливість обговорити законодавчі ініціативи без насильства і залякування», - йдеться в коментарі, повідомляє «РБК-Україна».

Крім цього, глава представництва ЄС висловив підтримку подальшому прогресу української влади у впровадженні важливих реформ, включаючи конституційну реформу і децентралізацію, а також судову реформу та реформу сектора безпеки.

«Європейський Союз готовий підтримати Україну в її прагненні до реформ», - зазначив Томбінський.

Нагадаємо, внаслідок сутичок з прихильниками УПА (Українська повстанська армія) біля будівлі Верховної Ради постраждало 15 міліціонерів, 50 порушників порядку затримали.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские