Після конфлікту біля стін парламенту півсотні радикально налаштованих молодиків у масках попрямували у бік Кабміну, де влаштували чергову сутичку.

Міліційне оточення адміністративної будівлі привернуло увагу розпалених недавньою бійкою хлопців. Молодики почали кидати у правоохоронців камінням, бруківкою і навіть аварійними пластиковими конусами, пише «Комсомольская правда в Украине».

«Дісталося всім, навіть перехожим. У «перестрілці» постраждали двоє очевидців бійки і ще один фотокореспондент, який отримав травму голови. Не встигли чоловіки в балаклавах розійтися по повній, як від будівлі Верховної Ради в їхній бік кинулися близько 300 міліціонерів. Хуліганів тут же повалили на землю і почали «пакувати» в автозаки. А ті деякі, кому вдалося втекти, попрямували в бік Європейської площі», - зазначає видання.

Нагадаємо, під будівлею Верховної Ради на площі Конституції агресивно налаштовані молоді люди, які є прихильниками УПА, влаштували бійку зі співробітниками міліції через те, що Верховна Рада відмовилася внести до порядку денного законопроект №2111-а «Про визнання Організації українських націоналістів та Української повстанської армії стороною, що воювала у Другій світовій війні за свободу і незалежність України».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

18