Дивіденди «Укрнафти» проблеми держбюджету не вирішать. Таку думку в коментарі ForUm`у висловив директор Інституту енергетичних досліджень Дмитро Марунич.

«Держава досягла згоди з недержавними акціонерами - групою «Приват». Довгий час це не вдавалося: збори акціонерів зривалися, не проводилися», - пояснив він.

За його словами, краще було б отримати ці дивіденди раніше, коли курс був вигідніший. «Але сталося те, що сталося. Звичайно, ці гроші не є величезною сумою. Але вони належать державі. Вони повинні були бути виплачені. І тут немає ніякої великої перемоги. Знову ж таки, дефіцит бюджету у нас суттєво зростає, а ці 1,78 млрд грн зайвими не будуть», - додав він.

«Диспропорції у нас колосальні. Ви бачите, що відбувається. Економіка розвалюється просто на очах. І 1,78 млрд грн від «Укрнафти» це, звичайно, добре, але, на жаль, проблем бюджету вони не вирішать», - підсумував Марунич.

Нагадаємо, 10 жовтня 2014 року на зборах акціонерів «Укрнафти» було прийнято рішення про те, що компанія виплатить державі дивіденди за три роки в розмірі 1,78 млрд. грн. При цьому сума прибутку до розподілу становила 3,79 млрд грн.

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

12
Классические туфли мужские