Європейського комісара з енергетичних питань Гюнтера Еттінгера чекають у Києві 20 жовтня. Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, чи будуть зустрічі щодо газових переговорів до 21 жовтня, коли запланована тристороння зустріч щодо газу Україна-Росія-ЄС, міністр відповів: «Так, така зустріч з Еттінгером можлива, вона може відбутися в Києві 20 числа», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, Єврокомісія 9 жовтня запропонувала провести наступні тристоронні переговори щодо газу 21 жовтня в Берліні. Зазначимо, Росія погодилася провести переговори 21 жовтня.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає можливим проміжне вирішення газового конфлікту з РФ.

Як раніше повідомляв ForUm, єврокомісар з питань енергетики Гюнтер Еттінгер за підсумками тристоронніх газових переговорів Україна-Росія-Євросоюз 26 вересня заявив, що був підготовлений проект для «зимового пакета».

Проект «зимового пакета» передбачає, що Україна до кінця 2014 р. сплатить Росії 3,1 млрд дол. боргу за газ, а «Газпром» зобов'язується поставити 5 млрд куб. м газу по 385 дол. після сплати Україною 2 млрд дол. боргу. Дія цього договору розрахована на шість місяців.
 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1235 грн.