Активісти «ЗАСТУПу» відкрили новий дитячий майданчик у дитячому садку «Зірочка» в Черкаській області.

Дитячий заклад уже кілька років робить капітальний ремонт. Частину грошей виділив сам садочок, іншу - дала міська рада, решту - збирали всім світом. Однак, коштів не вистачило.

Внаслідок благодійної акції «ЗАСТУПу», 11 жовтня «Зірочка» отримала новий ігровий майданчик з гойдалками, пісочницею та гіркою.

«Діти не повинні відчувати незручності через проблеми дорослих. Тому ми провели благодійну акцію, щоб подарувати дітям щасливе дитинство. «ЗАСТУП» щиро хоче, щоб для дітей були створені всі умови для розвитку та кращого пізнання світу», - сказав активіст «ЗАСТУПу» Ігор Щербак.

Завідувачка Городищенського дитсадка «Зірочка» Марія Шматкова зазначила, що новий майданчик неодмінно стане улюбленим місцем для дітей.

«Дуже хочемо подякувати «ЗАСТУПу» за те, що він подбав про наших дітей. Адже своїми силами нам було б дуже важко встановити такий сучасний ігровий майданчик», - поділилася Марія Шматкова.

Того ж дня, 11 жовтня, у Черкасах пройшов регіональний форум політичної партії «ЗАСТУП». На ньому лідери політсили Віра Ульянченко, Геннадій Новіков та Володимир Хоменко зустрілися з аграріями, представниками сільських громад та інтелігенції, головами сільрад з усієї Черкаської області. Всього на зустріч прийшли понад 700 селян.

«Українці можуть і вміють працювати на землі. Але їм потрібна підтримка, однодумці у владі, які переживають за українську землю, за селян, а не за власну кишеню. Тільки тоді українська економіка почне зростати, почне підвищуватися добробут людей і Україна буде дійсно європейською державою», - підкреслила лідер партії «ЗАСТУП» Віра Ульянченко.

У той же час Віра Ульянченко наголосила, що євроінтеграція має проходити, насамперед, з урахуванням інтересів українських сільгоспвиробників.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/осень
2591 грн.
94