Перший заступник генерального прокурора України Микола Герасимюк разом з прокурором міста Києва Сергієм Юлдашевим намагаються отримати контроль над половиною одного з найбільших агрохолдингів України «Агрейн». Про це повідомляється в зверненні ТОВ «Агрейн менеджмент» до Президента України Петра Порошенка, повідомляє «УНН».

У повідомленні наголошується, що в результаті дій Герасимюка і Юлдашева на активи агрохолдингу стягнуто 120 арештів, 4,5 тисячі працівників не отримують заробітну плату, а збір пізніх зернових культур на площі в 130 тисяч га - під загрозою зриву, говорять у компанії.

З метою здійснення тиску на агрохолдинг проти його керівництва відкрили кримінальне провадження за звинуваченням у посяганні на територіальну цілісність.

«Після 50 обшуків і 120 арештів нам не знайшли пред'явити нічого іншого, крім як посягання на територіальну цілісність. Добре, що шпигунство не «припаяли», - кажуть у керівництві холдингу.

Прокурор Києва Сергій Юлдашев неодноразово передавав керівництву агрохолдингу через посередників номер мобільного телефону народного депутата України, донедавна члена фракції Партії регіонів Володимира Пехова, «щоб питання вирішували з ним», йдеться у зверненні.

В агрохолдингу просять Петра Порошенка звернути увагу на те, що Герасимюк і Юлдашев повинні бути звільнені, оскільки вони обидва займали високі посади за Віктора Януковича і потрапляють під дію Закону України «Про очищення влади» (люстрацію).

«Підприємство практично зупинило роботу. Люди не отримують гроші за оренду землі, заробітну плату. Вони дуже розлючені і готові їхати у Київ під стіни прокуратури і Адміністрації Президента. Ми сподіваємося, що Петро Порошенко нас почує», - резюмують в «Агрейні».

Нагадаємо, раніше вже повідомлялося, що Микола Герасимюк і Сергій Юлдашев здійснюють тиск на бізнес. Володимира Пехова називають одним з головних рейдерів Житомирської області. Сам народний депутат відкрито називає Віталія Ярему одним зі своїх найближчих соратників.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские